Наші досягнення


8 – 21 травня 2022 р. викладачі кафедри: проф. Нємець Л.М., проф. Сегіда К.Ю., доц. Ключко Л.В., доц. Телебєнєва Є.Ю., доц. Кравченко К.О. проходили стажування в Остравському університеті (Чехія) за програмою академічної мобільності Erasmus+. У рамках зазначеного стажування було розпочато роботу з підготовки заявки за програмою подвійних дипломів Erasmus Mundus.

12 травня 2022 р. проф. Нємець Л.М., проф. Сегіда К.Ю., доц. Ключко Л.В., доц. Телебєнєва Є.Ю., доц. Кравченко К.О. провели робочу зустріч з представниками іншого університету Чехії у місті Злін, а саме Університету імені Томаша Баті у Зліні, зокрема керівництвом та працівниками факультету економіки та менеджменту. Під час зустрічі досягнуто домовленості про розширення співпраці між кафедрами та університетами, планування більш ефективного науководослідницького співробітництва в галузі соціально-економічної географії, просторового планування, регіонального розвитку у рамках існуючого договору.

29 червня – 5 липня 2022 р. доц. Кравченко К.О. проходила стажування в університеті Орадя (Румунія) за програмою академічної мобільності Erasmus+, де розглядалися питання подальшої співпраці.

9 – 23 липня 2022 р. проф. Нємець Л.М., проф. Костріков С.В., проф. Сегіда К.Ю., доц. Ключко Л.В. проходили стажування в університеті Жирони (Іспанія) за програмою академічної мобільності Erasmus+. У рамках стажування проведено зустрічі з керівництвом університету, обговорено питання розширення подальшої співпраці, зокрема проведення спільних конференцій, семінарів, майстеркласів, підготовку спільних курсів та роботи над подвійними дипломами. Ознайомлення з науково-практичною складовою діяльності кафедри географії, зокрема у рамках експедицій до Природного парку Монсеррат, міст Ллорет де Маре, Ла Ескала тощо.

Підписано Міжвузівський договір між вищими навчальними закладами програми та партнерськими країнами Erasmus+ (з Остравським університетом) з метою забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами на 2021-2023 рр. (4.11.2021).

За 2021-2022 н.р. період доц. Кравченко К.О. отримала іменну стипендію імені А. М. Краснова в номінації «Науки про Землю» (обдарований молодий науковець у 2021 році);

Проф. Сегіда К.Ю та доц. Кравченко К.О. нагороджені Преміями Університету імені В.Н Каразіна, І та ІІІ ступенів відповідно.

Доц. Кравченко К.О. відзначено Листом подяки від Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за вагомий внесок в організацію та проведення заходів у рамках «Ночі Науки – 2021».