Наші досягнення


Протягом 2020-2021 н.р. студенти кафедри брали активну участь у освітніх та наукових заходах, зокрема, в Університетському конкурсі студентських наукових робіт з природничих наук - 2 особи (Міренкова В. - І місце. Карайченцева Г. - II місце), Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих наук - 2 особи (Міренкова В. - диплом II ступеня, керівник - доц. Кравченко К. О.; Карайченцева Г. - дипломи III ступеня, керівник Сегіда К. Ю.), І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт у секції «Географія» - Міренкова В. (диплому часника), обласному конкурсі наукових робіт «Молода наука Харківшини: вектори розвитку» - Карайченцева Г.- диплом І ступеня. Керівник доц. Сегіда К. Ю.)

Студентка 3 курсу ОПП «Економічна, соціальна географія і регіональний розвиток» Ганна Карайченцева - стипендіат фонду Конрада Аденауера для студентів Східноукраїнських університетів.

Cтуденти З курсу ОПП «Економічна, соціальна географія і регіональний розвиток» Ганна Карайченцева та Валерія Міренкова та студентка 4 курсу ОПП «Географія рекреації і туризму Дар'я Ушварок перейшли до фінального туру конкурсу «Завтра.иа».

Група ГЦР-32 (куратор Сегіда К. Ю.) здобула перемогу та посіла І місце в університетському конкурсі на кращу груш,-.

Студентка 3 курсу ОПП Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток Ганна Карайченцева успішно пройшла навчання та рішення:.! Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 8 квітня 2021 року та включена до реєстру експертів для проведення акредитацій освітніх програм.

За звітний період викладачі кафедри отримали такі відзнаки та нагороди:

- Кравченко К.О. - Іменна стипендія імені А. М. Краснова в номінації «Науки про Землю» (обдарований молодий науковець у 2021 році): грамота адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради як переможець районного етапу міського конкурсу «Молода людина року» (2 місце) у номінації «Наукова діяльність»;

- Телебенева Є.Ю. - грамота адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради як переможець районного етапу міського конкурсу «Молода людина року - 2021»(2 місце) у номінації «Наукова діяльність»;

- Сегіда К.Ю. - подяка адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради як переможець районного етапу міського конкурсу «Молода людина року - 2021» (1 місце) у номінації «Наукова діяльність», подяка Харківського міського голови за перемогу у міському конкурсі «Молода людина року-2020»у номінації «Наукова діяльність»; грамота Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна як куратор групи ГЦР-32 - переможця конкурсу на кращу студентську груш,- Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за підсумками 2020 року.

За підсумками роботи у 2020-2021 н. р. кафедра посіла 11 місце у рейтингу кафедр університету за напрямком -Природничі науки» та перше місце у конкурсі на кращу студентську груш Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

У 2020-2021 н.р. на кафедрі соціально-економічної географії ірегіонознавства за програмою академічної мобільності Erasmus+ пройши стажування пройшли п'ять викладачів:

-  доц. Ключко Л.В. та доц. Кравченко К. О. в Талліннському університеті (Естонія). 12-22 червня 2021 р.;

-  доц. Кобилін ПО., в Університеті Орадя (Румунія), 10-17 липня 2021 р.;

-  доц. Сегіда К.Ю. та доц. Телебенева Є.Ю. в Університеті Жирони (Іспанія), 11 - 18 липня 2021 р.

Підписано Міжвузівський договір на 2020-2022 рр. між вищими навчальними закладами програми та партнерськими країнами Erasmus- (з Талліннським університетом) s метою забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами (24.11.2020).

Підписано Міжвузівський договір на 2020 - 2022 рр. між вищими навчальними закладами програми та партнерськими країнами Erasmus- (з Університетом Жирони) з метою забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами (12.03.2021).

Підписано Міжвузівський договір на 2021-2023 рр. між вищими навчальними закладами програми та партнерськими країнами Erasmus- (з Університет Акденіз) з метою забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами (25.06.2021). Продовжується робота з Тбіліським державним університетом імені Іване Джавахіиївілі (Грузія). Університетом Томаша Бати у Зліні (Чехія).

У 2019-2020 н.р. заявки на фінансування від програми Erasmus- (з Університетом Жирони (Іспанія) Талліннським університетом (Естонія) для забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами (на програмний період 2020 - 2022 рр.) були затверджені.

Заявка на фінансування від програми Erasmus- для забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами була затверджена (на програмний період 2020 - 2022 рр.).