Наші досягнення


Протягом 2018-2019 н. р. студенти кафедри брали активну участь у освітніх та наукових заходах, зокрема, в Університетському конкурсі студентських наукових робіт з природничих наук – 2 особи (Венгрин Д. – перше місце, Зайцев Є. – третє місце) та Харківському регіональному конкурсі студентських наукових робіт з природничих наук – 2 особи (Венгрин Д. – диплом другого ступня, керівник – доц. Сегіда К. Ю., Зайцев Є. – диплом третього ступеня, керівник – доц. Кандиба Ю. І.).

У 2018-2019 н.р. були затверджені заявки на фінансування із забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами (на програмні періоди 2018-2020 рр.) від Програми Erasmus+ (з Університетом Орадя (Румунія) та Університетом Жирони (Іспанія).

Протягом ІІ семестру 2018-2019 н.р. студентка 1 курсу магістратури Венгрин Дар’я проходила навчання в Університеті Жирони (Іспанія), студентки 1 курсу магістратури Кузнєцова Анастасія та Попович Ольга – у Талліннському університеті (Естонія) за програмою Erasmus+.

19 вересня 2018 р. кафедру відвідав професор кафедри географії Університету Жирони Джозеп Віла Субірос з метою читання лекцій, обміну досвідом в науково-освітній діяльності.

8 листопада 2018 р. кафедру відвідав доцент рекреаційного менеджменту Школи природничих наук і здоровя Талліннського університету (Естонія) Март Рейманн з метою читання лекцій, обміну досвідом в науково-освітній діяльності.

6-10 травня проходив стажування на кафедрі доцент рекреаційного менеджменту Школи природничих наук і здоров’я Талліннського університету (Естонія) Март Рейманн. В рамках програми «Study Tours to Poland» (Республіка Польща) студентка 2 курсу Ушкварок Дар'я пройшла навчання протягом ІІ семестру 2018-2019 н.р..

22-26 квітня 2019 р. проф. Нємець Л.М. та доц. Сегіда К.Ю. пройшли стажування у Талліннському університеті (Естонія) за програмою Erasmus+.

20-26 травня 2019 р. доц. Ключко Л. В. пройшла стажування в Університеті Жирони (Іспанія) за програмою Erasmus+.

Подано наступні спільні заявки на отримання фінансування на забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами від Програми Erasmus+ (з Університетом Орадя (Румунія), Університетом Жирони (Іспанія) та Талліннським університетом (Естонія) на програмні періоди 2019- 2021 рр.).