Наші досягнення


У 2015 році за високі досягнення у роботі докторанта, доцента кафедри Сегіду К. Ю. відзначено Премією імені В. Н. Каразіна ІІІ ступеня, професор кафедри Нємець К. А. отримав почесне звання Залуженого  професора ХНУ імені В.  Н. Каразіна.

У 2016 році докторант, доцент кафедри Сегіда К. Ю. отримала стипендію Кабінету  Міністрів  України для молодих учених. На ХVІ виставці-конкурсі навчальної літератури рукопис навчального посібника Кострікова С. В., Сегіди К. Ю. «Теоретична і прикладна геоінформатика»  одержав  перемогу та фінансування видання.

За підсумками 2015 року група ГЦ-22 (куратор Телебєнєва Є. Ю.) посіла перше місце у конкурсі на кращу студентську групу ХНУ імені В. Н.   Каразіна.

Під керівництвом проф. Нємця К. А. підготовлено переможця Всеукраїнського конкурсу наукових студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук напряму «географічні науки», який проводився відповідно  до  наказу МОН України з  географії  (студентка 5 курсу  Суптело О., І місце). Під керівництвом доц. Вірченко П.А. підготовлено переможця Всеукраїнської  студентської  олімпіади з географії  (студентка  5   курсу Логвинова  М., ІІ місце). Під керівництвом доц. Сегіди К. Ю. підготовлено переможця Регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих наук (студентка 4 курсу Ткаченко Н., ІІІ  місце).

Аспірант кафедри Мазурова А. перемогла у конкурсі на участь у навчальній програмі для молоді «Youth discover inclusion», який проходив 17-23 вересня 2015 року у м. Нітра  (Словаччина). Докторант кафедри, доцент Сегіда К.Ю. та аспірант Мазурова А. взяли участь у 6 Міжнародній конференції географів посткомуністичних країн: 25 років урбаністичних змін,  яка проходила 21-25 вересня 2015 року м. Прага   (Чехія). Аспіранти кафедри Соколенко Г. та Мазурова А. взяли участь у міжнародному форумі «Nantes Creative Generations Forum», який проходив 28-31 жовтня 2015 року м. Нант  (Франція). Аспірант кафедри Чуєв О. взяв участь у навчальній програмі «My job – my passion»,  яка проходила у Республіці Польща. Аспіранти кафедри Соколенко Г. та Мазурова А. взяли участь у роботі навчального літнього табору «Free open camp», який проходив у Одеській області. Магістранти кафедри Виноградова А. та Дорошенко І. взяли участь у літньому стажуванні у Німеччині  за програмою  ZAV.

Студентка 2 курсу Венгрин Д. взяла участь у навчальній програмі «Study Tours to Poland» (Республіка Польща) та у літньому таборі за програмою «Work Camp» (Німеччина).

Студентка 2 курсу Марченко А. та 3 курсу – Кудінова А. взяли участь у програмі «Work and  Travel» (США).

Аспірант кафедри Кравченко К.О. та інженер кафедри Міхно  А.  взяли участь  у  молодіжному  географічному   заході  «Гео-форум»,  який  проходив  у м. Одеса.