Наші досягнення


За високі досягнення у роботі у 2018 році професору кафедри Нємець Л. М. присуджено звання «Заслужений професор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна».

У 2018 році доктор наук, доцент кафедри Сегіда К. Ю. отримала стипендію Кабінету Міністрів України для молодих учених.

У 2018 році доцент кафедри Сегіда К. Ю. отримала стипендію Харківської обласної державної адміністрації у галузі науки у 2018 році у номінації «Гуманітарні науки» та нагороджена стипендією імені В.Н.Каразіна для обдарованих молодих науковців.

За звітній період кафедра отримала ІІІ місце у конкурсі кафедр Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна на краще науково-методичне забезпечення навчального процесу за напрямком «Сприяння науковій роботі студентів».

Студенти групи ГЦ-42 під керівництвом куратора доц. Телебєнєвої Є. Ю. стали переможцями конкурсу на кращу студентську групу за підсумками 2017/2018 навчального року серед факультетів природничо-математичного профілю.
Під керівництвом доц. Сегіди К. Ю. підготовлено переможця Регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих наук (студентку 1 курсу магістратури Перепелицю В.А. – ІІІ місце)

У 2017-2018 н.р. були затверджені заявки на фінансування із забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами (на програмні періоди 2017-2019 рр.) від Програми Erasmus+ (з Університетом Орадя (Румунія) та Університетом Жирони (Іспанія).

Аспірантка кафедри Мазурова Анастасія Володимирівна проводила частину дисертаційного дослідження за темою «Територіальна і просторова організація великого міста (на прикладі Харкова і Катовіце)» на кафедрі економічної географії Факультету наук про Землю Сілезського університету в Катовіцах з 11.09.2017 по 31.01.2018 за підтримки Вишеградського фонду.

Протягом І семестру 2017-2018 рр. студентка 6 курсу кафедри Пужайчереда Оксана проходила навчання в Університеті Жирони, а студенти 5 курсу кафедри Нємєц Ольга, Овчаренко Гліб, Чехов Сергій, Щукіна Юлія проходили навчання в університеті Орадя у ІІ семестру 2017-2018 н.р. за програмою Erasmus+.

18-23 вересня 2017 р. кафедру відвідав професор кафедри географії Університету Жирони Джозеп Віла Субірос з метою читання лекцій, обміну досвідом в науково-освітній діяльності.

10-12 січня 2018 р. за ініціативи кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства було організовано прийом делегації Талліннського університету (м. Таллінн, Естонія) в університеті у складі: проф. Тійт Ланда, ректора Талліннського університету, Марта Рейманна, доцента рекреаційного менеджменту школи природничих наук і здоров'я, Катлін Кейнест, старшого спеціаліста з міжнародного співробітництва. Підписано договір про співробітництво між Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна та Талліннським університетом. Обговорено можливості спільної участі двох університетів у програмах академічної мобільності Erasmus+ та реалізації дослідницьких проектів в галузі суспільної географії, які можуть фінансуватися Естонським фондом розвитку співробітництва.

14-22 березня 2018 р. викладачі кафедри Сегіда Катерина Юріївна та Телебєнєва Євгенія Юріївна пройшли стажування в університеті Орадя за програмою Erasmus+.
23-28 квітня 2018 р. доцент кафедри Сегіда Катерина Юріївна пройшла викладацьке стажування на кафедрі географії Університету Жирони (Іспанія) за програмою Erasmus + Staff mobility for teaching.