Наші досягнення


Протягом 2022-2023 н.р. підписано Міжвузівський договір на 2022 - 2025 рр. між вищими навчальними закладами програми та партнерськими країнами Erasmus+ (з Університетом Жирони, Іспанія) з метою забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами (17.05.2023).

Підписано Міжвузівський договір на 2021-2027 рр. між вищими навчальними закладами програми та партнерськими країнами Erasmus+ (з Університет Акденіз) з метою забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами (06.06.2023).

Заявка на фінансування від програми Erasmus+ з Університетом Жирони (Іспанія) для забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами була затверджена (на програмний період 2022 - 2025 рр.).
Подано спільну заявку на фінансування від програми Erasmus+ з Університетом Орадя (Румунія) для забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами на 2023-2025 програмний період.

Подано спільну заявку на фінансування від програми Erasmus+ з Університетом Жирони (Іспанія) для забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами на 2023-2026 програмний період.

Подано спільну заявку на фінансування від програми Erasmus+ з Університетом Томаша Баті у Зліні (Чехія) для забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами на 2023-2025 програмний період.

Подано спільну заявку на фінансування від програми Erasmus+ з Остравським університетом (Чехія) для забезпечення мобільності студентів та викладачів між університетами на 2023-2025 програмний період.

Отримано грант за програмою Національного центру досліджень та розвитку Польщі: підтримка українських дослідників за Подвійним фондом. Тема «Особливості розвитку транспортної інфраструктури Харкова і Варшави» (в рамках діючого Норвезько-польського проекту «Comobility»).

Подано запит на фінансування навчального курсу «Common issues in EU-Ukraine relations: climate change, energy management, migration, democracy and governance» («Спільні питання у відносинах між ЄС та Україною: зміна клімату, енергоменеджмент, міграція, демократія та управління») за програмою Жан Моне (14.02.2023).

Кафедра отримала грант на проведення міжнародного семінару передових досліджень за програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки» (SPS). Тема семінару: «Досягнення сталого розвитку в Україні через реконструкцію військових територій» (Achieving Sustainability in Ukraine through Military Brownfields Redevelopment). Семінар планується провести у гібридному форматі (очна форма і дистанційна) у м. Орадя (Румунія) спільно з колегами з Університету Орадя.

26 червня 2023 р. завідувача кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства, д. геогр. н., проф. НЄМЕЦЬ Людмилу Миколаївну було нагороджено Почесною відзнакою Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна «За служіння Каразінського університету» за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток Каразінського університету.
Д.геогр.н., проф. Катерину СЕГІДУ нагороджено Подякою за організацію співпраці Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з Ханчжоуським педагогічним університетом в освітній сфері та з нагоди 2018-ї річниці заснування Каразінського університету.

Оголошено подяку ректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна д. геогр. н., проф. Катерині СЕГІДІ за керівництво науковою роботою студента-переможця І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Нагороджено Премією імені В. Н. Каразіна І ступеню д. геогр. н., проф. Катерину СЕГІДУ за видатні досягнення у роботі за 2021 рік.

Нагороджено Премією імені В. Н. Каразіна III ступеню к. геогр. н., доц. Катерину КРАВЧЕНКО за видатні досягнення у роботі за 2021 рік.

За вагомий особистий внесок у реалізацію молодіжної державної політики, активну громадську діяльність, професіоналізм та з нагоди відзначення дня молоді в Україні подякою ХОВА нагороджено к.геогр.н., доц. Катерину КРАВЧЕНКО.
За перемогу у міському етапі міського конкурсу «Молода людина року» к.геогр.н., доц. Катерину КРАВЧЕНКО (лауреат, II місце, номінація «Наукова діяльність»).