RSS Feed

25.01.2026

Декан факультету, доцент кафедри Кравченко К.О. провела лекцію для абітурієнтів та учнівської молоді

24 січня 2026 року в межах проєкту «GeoAcademy» факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулася лекція для абітурієнтів та учнівської молоді.

Спікеркою заходу стала Кравченко Катерина Олександрівна, кандидат географічних наук, доцент, декан факультету геології, географії, рекреації і туризму, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства імені Костянтина Нємця.

Тема лекції - «Геопозиційність Харківщини. Урбаністичний Харків».

Під час зустрічі учасники дізналися про особливості географічного положення Харківщини, її роль у просторовій організації України, значення Харкова як великого міського центру, а також про сучасні урбаністичні процеси, що визначають розвиток міста. Окрему увагу було приділено тому, як географія допомагає пояснювати функціонування міського простору, взаємозв’язки між містом і регіоном, а також виклики, з якими стикаються сучасні міста України.

Лекція дала змогу абітурієнтам краще зрозуміти практичне значення географічної освіти, побачити актуальність урбаністичних досліджень і ознайомитися з напрямами підготовки та наукової діяльності факультету.