28.11.2025
26 листопада 2025 року студенти та аспіранти кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства імені Костянтина Нємця взяли участь у тренінгу, присвяченому питанням мінної безпеки та вибухонебезпечних залишків війни. Захід було організовано Благодійною організацією «Координаційно-гуманітарний центр».
До тренінгу долучилися здобувачі освіти всіх рівнів та всіх освітніх програм кафедри. Формат проведення був змішаним: частина учасників працювала онлайн, інші – оффлайн у безпечному просторі університету.
Під час тренінгу учасники ознайомилися з алгоритмом дій у разі перебування поблизу потенційно замінованих територій, детально розглянули види мін та їхні особливості, а також навчилися визначати ознаки їх виявлення та радіус ураження. Завдяки наочним матеріалам і відеоконтенту слухачі поглибили свої знання з мінної безпеки та засвоїли порядок дій у небезпечних ситуаціях. Отримана інформація є вкрай важливою для життя та навчання в умовах прифронтового регіону й сприятиме підвищенню рівня особистої безпеки.
Висловлюємо подяку Благодійній організації «Координаційно-гуманітарний центр» за проведення такого важливого та корисного тренінгу!



Кафедра у соціальних мережах: