\
Russian (CIS)English (United Kingdom)
Пошук на сайті
Новини
Статистика відвідувань
На даний момент 60 гостей на сайті

СПИСОК

 

студентів кафедри соціально-економічної

географії і регіонознавства денного відділення

 

  1 курс, група ГЦ-12

бакалаври

спеціальність: «Науки про Землю», спеціалізація: «Географія»

 

1.Білоус Світлана Миколаївна

2.Боричевська Аліна Володимирівна

3.Владова Єлизавета Ігорівна

4.Войтков Владислав Ігорович

5.Глущенко Анастасія Юріївна

6.Горохова Анастасія Костянтинівна

7.Гужвинська Катерина Олегівна

8.Гурбанова Ельвіра Нураддінівна

9.Логвиненко Марія Олександрівна

10.Лозова Ілона Петрівна

11.Мухортова Катерина Юріївна

12.Пахомова Анастасія Дмитрівна

13.Попов Ігор Вячеславович  староста

14.Простіт Артем Анатолійович

15.Семегук Олександр Олексійович

16.Філатов Владислав Михайлович

17.Філоненко Олександр Сергійович         

18.Юрко Максим Вікторович

19.Матюхова Вероніка Станіславівна   к

20.Ягмуров Шірали                                к     Туркменістан 

2 курс, група ГЦ-22

бакалаври

напрям підготовки: «Географія»

 

1. Бичкова Анастасія Сергіївна - староста

2. Бондаренко Владислав Ігорович

3. Бринько Віталій Миколайович

4. Голинський Гліб Леонідович

5. Дрозд Вікторія Юріївна

6. Каплін Андрій Олександрович

7. Квасова Марина Володимирівна     к

8. Катречко Аліна Віталіївна

9. Кореньков Руслан Сергійович

10.Легеза Анна Андріївна 

11.Ливицький Іван Ігорович

12.Матвійчук Катерина Миколаївна

13.Ржавський Микита Олексійович

14.Рожнова Сніжана Володимирівна 

15.Угрюмова Анна Володимирівна  к                  

16.Акмурадова Селбі К

17.Егембердієва Дурджан к      Туркменістан

18.Сайітмурадов Ташмухаммет К

 

3 курс, група ГЦ-32

бакалаври

напрям підготовки: «Географія»

 

1. Боднарюк Олександр Іванович

2. Вдосова Поліна Федорівна

3. Венгрин  Дар’я Володимирівна

4. Деменко  Ольга Олександрівна

5. Дерелюк Михайло Віталійович

6. Івченко  Олександра Олексіївна

7. Карасик Владислав Вадимович      

8. Кузнецова  Анастасія Романівна

9. Кутовий  Михайло Валерійович

10.Марченко Альона Сергіївна  староста

11. Мащенко Ганна Олегівна

12. Павленко Ліна Анатоліївна

13. Попович  Ольга Вікторівна 

14. Різак  Анастасія Танасіївна

15. Серьогін  Денис Сергійович

16. Стефанов Євген Валерійович

17. Старостенко Дар’я Вікторівна

18. Свір Валентина Валеріївна

19. Кувічинська Вікторія Миколаївна  К

 

4 курс, група ГЦ-42

бакалаври

напрям підготовки: «Географія»

 

1. Андрієвський Андрій Русланович

2. Белуш  Ілона  Вячеславівна

3. Бондаренко Антон Володимирович

4. Ковач  Олександр Денисович

5. Короткова Катерина Вадимівна

6. Кудінова Аліна Вікторівна

7. Литвиненко Анастасія Дмитрівна

8. Нємєц Ольга Русланівна

9. Овчаренко Гліб  Олегович

10. Потикун  Вікторія Артурівна

11. Паталашка  Олександра Олександрівна

12. Тесленко Олександр Олегович      староста 

13. Фролова Аліна Володимирівна

14. Чехов Сергій Сергійович

15. Щербак Олексій Сергійович

16. Щукіна Юлія Олександрівна            

17. Герасименко Дарина Миколаївна       К

18. Новицька Олександра Олександрівна К

19. Петрачкова  Валерія Станіславівна    К

20. Погуляй Владислав Леонідович          К

21. Троц Кирило Юрійович                      К

22. Ачілов Рустам                 ТУРКМЕНІСТАН      К

23. Курбанов Розимурат       ТУРКМЕНІСТАН      К

24. Ораздурдиєв Хандурди    ТУРКМЕНІСТАН      К

25. Хидиров Довран              ТУРКМЕНІСТАН      К

26. Акмедова  Гулалек          ТУРКМЕНІСТАН       К

27 Аллабердієва Хумай        ТУРКМЕНІСТАН       К

38. Мередов Дідар                ТУРКМЕНІСТАН       К

29. Какишова Зохре              ТУРКМЕНІСТАН       К

  

5 курс, група ГЦ-52

магістри

спеціальність: «Науки про Землю», спеціалізація: «Економічна та соціальна географія»

 

1. Безрук Віктор Анатолійович

2. Гаєвський Георгій Вікторович

3. Журба Юлія Віталіївна 

4. Квасова Аліса Сергіївна

5. Коган Денис Юрійович

6. Корольов Юрій Павлович

7. Ноженко Вікторія Юріївна

8. Огієнко Вікторія Сергіївна

9.Пужайчереда Оксана Олександрівна староста

10. Різник Нонна Володимирівна

11. Солонина Анастасія Андріївна

12. Ткаченко Надія Миколаївна

13. Шендрик Наталія Сергіївна 

 

5 курс, група ГЦ-52

магістри

спеціальність: «Науки про Землю», спеціалізація: «Географія рекреації і туризму»

 

1.Болотських Сергій Олександрович 

2.Брежнєва Анна Костянтинівна

3.Лисенко Олександра Сергіївна

4.Косотухіна Злата Дмитрівна                               

5.Котенко Юлія Іванівна   староста

 

6. Пилипенко Ганна Юріївна

7.Пономаренко Валентина Віталіївна

8.Сліпченко Анастасія Євгеніївна

9.Стеблянко Олександр Сергійович                      

10.Фролова Юлія Володимирівна                         

 

6 курс, група  ГЦ-62

магістри

спеціальність: «Економічна та соціальна географія»

 

1. Гура Артем Володимирович

2. Гусєва Валентина Михайлівна

3. Логвинова Марина Олександрівна  староста

4. Обуховський Ігор Васильович

5. Рябцов Георгій Романович

6. Суптело Ольга Сергіївна

7. Шкарупа Юрій Анатолійович

8. Мусієнко Анна Сергіївна  к

9. Сазонов Олег Юрійович  к

10. Трюхан Владислав Андрійович к

 

6 курс, група  ГР-61

магістри

спеціальність: «Географія рекреації і туризму»

 

1. Виноградова Анастасія Дмитрівна

2. Дорошенко Ігор Олександрович

3. Думанова Олена Володимирівна

4. Ємець Вікторія Юріївна

5. Михно Аліна Станіславівна  староста

6. Швець Дмитро Михайлович 

 

 

 


 

 

 

СПИСОК

студентів кафедри соціально-економічної

географії і регіонознавства заочного відділення

 

1 курс, група ГГ-21

бакалаври

спеціальність: «Науки про Землю», спеціалізація: «Географія»

 

1.   Феськова Вікторія Ігорівна

2.   Куликівська Маргарита Вадимівна

3.   Рябова Наталія Павлівна

 

2 курс, група ГЦ-21

бакалаври

напрям підготовки: «Географія»

 

1. Іванова Юлія Олександрівна

2. Леонтєва Олена Анатолієвна

3. Дубовик Анна Олегівна                к

4. Кононенко-Лапко Юлія Віталіївна к

 

3 курс, група ГЦ-31

бакалаври

напрям підготовки: «Географія»

 

1.   Аліфіренко Станіслав Рафаелович

2.   Бенеря Микита Владиславович

3.   Гребеннік Валентина Сергіївна

4.   Самедов Мубаріз Газрат Огли

5.   Гордієнко Анастасія Сергіївна        к

6.   Сенчуріна Дар'я Андріївна             к

 

4 курс, група ГЦ-41

бакалаври

напрям підготовки: «Географія»

 

1.   Деркач Дарина Віталіївна

2.   Мішньов Дмитро Леонідович

3.   Середа Дарья Олександрівна

4.   Репій Оксана Юріївна                       к

5.   Білецький Сергій Олександровия    к  

 

5 курс, група ГЦ-51

бакалаври

напрям підготовки: «Географія»

 

1.   Бабенко Євген Ігорович

2.   Уткіна Яна Тарасівна

3.   Шара Вадим Володимирович

4.   Мироненко Дарья Андріївна                 к

5.   Михайленко Андрій Станіславович      к

6.   Руденко Наталія Володимирівна          к 

7.   Саламаха Аліна Дмитрівна                   к

 

  

 

6 курс, група ГЦ-61

спеціалісти

спеціальність: «Науки про Землю», спеціалізація: «Економічна та соціальна географія» 

 

1.   Блудов Геогрій Ігорович

2.   Назаренко Тетяна Олексіївна

3.   Супрунов Олександр В'ячеславович        

4.   Вистороп Олександр  Миколайович

 
Чи подобається Вам наш сайт?
Чи подобається Вам наш сайт?
 
Друга іноземна мова
Яку іноземну мову Ви хотіли би вивчати під час навчання на кафедрі?
 
Практики кафедри
Практика якого курсу запам'яталася Вам найбільше?