Список студентів
Списки студентів кафедри соціально-економічної
географії і регіонознавства денного відділення:
2 курс бакалаври:
ГШ-21 – Спеціальність: 014.07 «Середня освіта (Географія) »
освітньо-професійна програма: «Географія. Природознавство. Економіка. Туристська робота»
- БЕРЕЖНИЙ Сергій Анатолійович
- СТУПАК Вікторія Іванівна
- БОБРИШЕВА Єлизавета Євгенівна К
- ГАВРИЛОВ Сергій Володимирович К
- ДОЛОШКО Олексій Олегович К
- ДРОНЬ Тарас Олексійович К
- ЖИРОВИЙ Олександр Сергійович К
- ЗАБОЛОТНИЙ Олександр Васильович К
- КИЗИМ Олександр Михайлович К
- КІРІТЕНКО Володимир Олексійович К
- КІРІТЕНКО Євген Олексійович К
- КІСЕЛЬОВ Олександр Олександрович К
- КРАВЧЕНКО Антон Павлович К
- ЛИСКА Сергій Вікторович К
- ЛОЗИНСЬКИЙ Юрій Миколайович К
- ПОЛУНІН Олександр Сергійович К
- ФЕДОРЕНКО Костянтин Ігорович К
- ЦАПЕНКО Богдан Олександрович К
- ШЕЛЕСТАЙ Альбіна Віталіївна К
ГЕ-21 - Спеціальність: 106 «Географія»
освітньо-професійна програма: «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток»
- КЛІШИН Олег Володимирович
- ПОДПРЯТОВА Ольга Сергіївна
3 курс бакалаври:
ГЕ-31 – Спеціальність: 106 «Географія»
освітньо-професійна програма: «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток»
- АВАД Дарина Баселівна
- ГУРБАНОВ Раміл Зейнал огли
- ДЗЮБА Олег Ігорович
- ІВАНОВ Данііл Євгенович
- ПУШКАР Марія Іванівна
- РИБАЛКО Микола Вячеславович
- ЧУМАК Іван Дмитрович К
- КОНОВАЛОВ Кирило Володимирович К
4 курс бакалаври:
ГС-41 - Спеціальність: 014.07. «Середня освіта (географія) »
освітньо-професійна програма: «Географія, економіка та краєзнавчо-туристична робота»
- БЄЛЄВЦОВ Денис Артемович
- ГАВРИЛЯК Юлія Олександрівна
- ЛУФЕРОВ Андрій Андрійович
- СОЛОВЙОВА Олена Костянтинівна
ГР-41 – Спеціальність: 106 «Географія»
освітньо-професійна програма: «Географія рекреація та туризм»
- БУХТІЯРОВА Анастасія Віталіївна
- ВЕРЕЩАКА Анастасія Олександрівна
- ДОВЖЕНКО Аліна
- ДОРОХОВА Дар`я Владиславівна
- ЕКСАРОВ Вадим Вадимович
- ЗАГАЄВСЬКА Дар`я Дмитрівна
- ЗАХАРОВА Юлія Миколаївна
- КАЗМІРЧУК Олександр Федорович
- КИБА Каріна Романівна
- КЛЕПАЧ Олександра Сергіївна
- КОВАЛЬ Максим Вадимович
- КОЗИНСЬКИЙ Микита Віталійович
- ЛИХОМАН Андрій Олександрович
- ПЕТРЕНКО Оксана Володимирівна
- ПОЛЯКОВА Жанна Вікторівна
- САВЧЕНКО Анастасія Романівна
- САЛАМАТІН Станіслав Ігорович
- СМОЛЯР Дмитро Олегович
- СТЕБЛІНА Анна Іванівна
- ФУРСОВА Ганна Віталіївна
- ЧЕРЕПІНА Анна Сергіївна
- ЧУВАКОРЗІНА Владислава Валеріївна
- ШАПЛІЧЕНКО Микола Володимирович
- ШАПОВАЛОВА Карина Денисівна
- ХОЛОД Богдан Олегович К
ГЕ-41 – Спеціальність: 106 «Географія»
освітньо-професійна програма: «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток»
- АЛЕКСЄЄВ Антон Максимович
- ГРИВКО Микола Володимирович
- ДАЩЕНКО Віталія Віталіївна
- ЗІМІН Даніїл Іванович
- ЗІНЧЕНКО Оксана Сергіївна
- ІВАНЕНКО Павло Олександрович
- ІСАЙ Олександр Володимирович
- КОМИШАН Руслан Григорович
- ЛІСНИЧЕНКО Артем Олексійович
- МАКСИМЮК Владислав Валерійович
- НОСОВА Мілєна Сергіївна
- ПОЛЬСЬКА Валерія Сергіївна
- ПОПРОЗМАН Станіслав Ігорович
- СЕЛЮТІНА Марія Михайлівна
- ТРУХАЧОВА Юлія Владиславівна
- ТЮТЕРЕВ Єгор Романович
- УДОВІК Михайло Олександрович
- ЯМПІЛЕЦЬ Антон Олегович
- БРЕСЛАВСЬКИЙ Владислав Олегович К
- ГУСЄВ Михайло Михайловича К
- РОМЕНКО Іван Юрійович К
- ТУМКО Антон Юрійович К
2 курс магістратури:
ГТ-21 – Спеціальність: 014.07 «Середня освіта (Географія)»
освітньо-професійна програма: «Географія, економіка та краєзнавчо-туристична робота»
- СТОГНІЙ Олександра Олександрівна
- ЧУМАКОВ Іван Олександрович
- БЕЗКРОВНИЙ Євген Анатолійович К
- БИЧЕВНИК Сергій Володимирович К
- БЛУДОВ Георгій Ігорович К
- БУРЛАКОВ Богдан Ігорович К
- ГРИГОРЯН Арман Сосович К
- ГУЦУЛЮК Яна Євгеніївна К
- ДЖАМАЛОВ Еміль Джамал ОГЛИ К
- ЗАЙЦЕВ Євгеній Володимирович К
- КАНАТОВ Андрій Вікторович К
- КУЛЬОМІН Владислав Дмитрович К
- НЕСТЕРЕНКО Богдан Віталійович К
- СІРИЙ Андрій Віталійович К
- ЧІСТІКОВ Владислав Михайлович К
ГЧ-21 - Спеціальність: 106 «Географія»
освітньо-професійна програма: «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток»
- ДЗЮБА Антон Сергійович
- МАКАРЯН Ґеворґ Галустович
- НЕСТЕРЧУК Олександр Олександрович
- РЕШЕТНЯК В’ячеслав Володимирович
- СІМЦОВА Карина Андріївна
- ЦИГАН Владислав Сергійович
- ЯНУШ Євгеній Валерійович К
ГА-21 – Спеціальність: 106 «Географія»
освітньо-професійна програма: « Географія рекреації та туризму»
- ГОВОРУХА Аліна Едуардівна
- КОРЗУН Станіслав Сергійович
- МЕЗЕНЦЕВА Олена Андріївна
- ТАРАН Єгор Дмитрович
- ТЮТЮННИК (ТЕРЕНТЬЄВА) Аліна Юріївна
- ХВОСТОВ Ярослав Віталійович
- ПОСИЛАЄВ Олександр Миколайович К
СПИСОК
студентів кафедри соціально-економічної
географії і регіонознавства заочного відділення
2-й курс, бакалаври
ГР-21-з - Спеціальність: 106 «Географія»
освітньо-професійна програма: «Географія рекреації та туризму»
- Удянська Діана Андріївна К
ГЕ-21-з - Спеціальність: 106 Географія
освітньо-професійна програма: «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток»
- Павленко Юлія Богданівна К
ГШ-21-з - Спеціальність:014.07 Середня освіта (Географія)
освітньо-професійна програма: «Географія. Природознавство. Економіка. Туристська робота»
- Гасанова Сабіна Ільгарівна К
- Івакіна Світлана Сергіївна К
- Суліма Віолетта Віталіївна К
- Твердохліб Поліна Антонівна К
4-й курс, бакалаври
ГС-41-з - Спеціальність:014.07 Середня освіта (Географія)
освітньо-професійна програма: «Географія, економіка та краєзнавчо-туристична робота»
- Зайченко Марія Сергіївна
- Мороз Ірина Володимирівна
- Соловйова Олеся Володимирівна К
группа ГЕ-41-з - Спеціальність: 106 Географія
освітньо-професійна програма: «Економічна,соціальна географія та регіональний розвиток»
- Шаповалов Микита Іванович К
- Крикун Дар`я Олександрівна К
группа ГР-41-з - Спеціальність: 106 Географія
освітньо-професійна програма: «Географія рекреації та туризму»
1. Коробко Діана Віталіївна К
2. Міщенко Ольга Сергіївна К
3. Щетиніна Валерія Дмитрівна К
2 курс, магістри
ГТ-11-з - Спеціальність:014.07 Середня освіта (Географія)
освітньо-професійна програма: «Географія, економіка та краєзнавчо-туристична робота»
- Антонов Олександр Валентинович
- Пушкар Анастасія Вікторівна К
- Чупахіна Ганна Рамаївна К