2024 р.
Протягом липня-серпня 2024 р. студентка кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства імені Костянтина Нємця Подпрятова О. (ОПП «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток», бакалавр) проходила стажування в Університеті Акденіз (Туреччина) за програмою Ерасмус+. В рамках стажування студентка досліджувала питання інтеграції українців в Туреччині.
Протягом весняного семестру 2023-2024 н.р. студентка кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства імені Костянтина Нємця Савченко А. (ОПП «Географія рекреації та туризму», бакалавр) проходила навчання на факультеті туризму Університету Жирони (Іспанія) за програмою Ерасмус+. Окрім навчальних курсів туристсько-рекреаційного спрямування, студентка вивчала проблеми та перспективи туристсько-рекреаційного розвитку Каталонії.
2023 р.
Протягом осіннього семестру 2023-2024 н.р. студенти кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Пушкар М., Авад Д. (ОПП «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток», бакалаври) проходять навчання на факультеті природничих наук Остравського університету (Чеська республіка) за програмою Ерасмус+. Окрім навчальних курсів суспільно-географічного спрямування, студентки вивчала проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку Моравсько-Силезського краю Чехії.
З червня по вересень 2023 року аспірантка кафедри Венгрин Д.В. проходила наукове дослідження в університеті Ватерлоо (Канада) за Міжнародною програмою Mitacs Globalink Research Internship.
Протягом весняного семестру 2022-2023 н.р. студентка кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Дащенко В. (ОПП «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток», бакалавр) проходила навчання на факультеті туризму Університету Жирони (Іспанія) за програмою Ерасмус+. Окрім навчальних курсів суспільно-географічного спрямування, студентка вивчала проблеми та перспективи природно-ресурсного, соціально-економічного розвитку досліджуваного регіону, визначала та оцінювала поточні фактори та процеси, які впливають на тенденції розвитку різних типів іспанських регіонів.
2022 р.
Протягом весняного семестру 2021-2022 н.р. студенти кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Карпікова Є.Є., Попрозман І.І., Козак В.С., Слєпцова А.О., Циган В.С. (ОПП «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток», бакалаври), Палій О.Р. (ОПП «Економічна та соціальна географія», магістр), Максимова Д.О., Плотнікова, А.Є. (ОПП «Географія рекреації та туризму», бакалавр), Ушкварок Д.О., (ОПП «Географія рекреації та туризму», магістр) проходили навчання на факультеті природничих наук Остравського університету (Чеська республіка) за програмою Ерасмус+. Окрім навчальних курсів суспільно-географічного та туристсько-рекреаційного спрямування, студенти вивчали проблеми та перспективи природно-ресурсного, соціально-економічного розвитку та туристсько-рекреаційного розвитку окремих регіонів Чехії та України.
2021 р.
Протягом весняного семестру 2020-2021 н.р. студентка кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Міренкова В. (ОПП «Економічна та соціальна географія», магістр) проходила навчання на факультеті туризму Університету Жирони (Іспанія) за програмою Ерасмус+. Окрім вивчення навчальних курсів суспільно-географічного спрямування, студентка аналізувала природні та соціально-економічні особливостей міста Жирони та регіону Каталонія, порівнювала розвиток урбосистем міст Іспанії та України.
Протягом весняного семестру 2019-2020 н.р. студентка кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Ушкварок Д. (ОПП «Географія рекреації та туризму», бакалавр) проходила навчання на факультеті туризму Університету Жирони (Іспанія) за програмою Еразмус+. Окрім навчальних курсів туристсько-рекреаційного спрямування, студентка вивчала проблеми та перспективи туристсько-рекреаційного розвитку Каталонії.
У весняному семестрі 2019-2020 н.р. студент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Козак Владислав (ОПП «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток», бакалавр) проходив навчання на факультеті природничих наук та здоров`я у Талліннському університеті (Естонія) за програмою Ерасмус+. Окрім навчальних курсів суспільно-географічного спрямування, студент досліджував та порівнював розвиток економіко-географічної, історико-культурної та соціальної сфер життя Естонії та України.
2019 р.
Протягом весняного семестру 2018-2019 н.р. студентка кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Венгрин Д. (ОПП «Економічна та соціальна географія», магістр) навчалася на факультеті туризму Університету Жирони (Іспанія) за програмою Ерасмус+. Окрім навчальних курсів суспільно-географічного спрямування, студентка вивчала проблеми соціально-економічного розвитку різних іспанських регіонів.
У весняному семестрі 2018-2019 н.р. дві студентки кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Кузнецова Анастасія та Ольга Попович (ОПП «Економічна та соціальна географія», магістри) навчалися на факультеті природничих наук та здоров`я у Талліннському університеті (Естонія) за програмою Ерасмус+. Окрім навчальних курсів суспільно-географічного спрямування, студентки досліджували та порівнювали урбаністичні процеси в Естонії та Україні.
2018 р.
Протягом весіннього семестру 2017-2018 н.р. студенти кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Щукіна Юлія, Нємєц Ольга (ОПП «Географія рекреації та туризму», магістри) , Овчаренко Гліб, Чехов Сергій (ОПП «Економічна та соціальна географія», магістри) проходили навчання в Університеті Орадя (Румунія) за програмою академічної мобільності Erasmus+. Окрім навчальних курсів суспільно-географічного та туристсько-рекреаційного спрямування, студенти порівнювали особливості динаміки туристичних потоків Румунії-України, проблеми та перспективи природно-ресурсного, соціально-економічного розвитку та туристсько-рекреаційного розвитку окремих регіонів Румунії та України.
2017 р.
Протягом осіннього семестру 2017-2018 н.р. студентка кафедри Пужайчереда Оксана (ОПП «Економічна та соціальна географія», магістр) проходила навчання в Університеті Жирони (Іспанія) за програмою академічної мобільності Erasmus+. Окрім навчальних курсів суспільно-географічного спрямування, студентка досліджувала особливості туристсько-рекреаційного розвитку деяких іспанських регіонів.
Студент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства спеціалізації «Географія рекреації і туризму» Дорошенко Ігор проходив фахове стажування у Німеччині на базі меморіального комплексу «Бухенвальд», де займався проведенням ознайомчих екскурсій для відвідувачів, обробкою історичної документації, питаннями відновлення та реставрації музейного комплексу, а також приймає участь у семінарах щодо проблем культурно-історичної спадщини на території Німеччини.
Студентка кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Анастасія Виноградова, приймала участь в річному освітньому проекті, який проходив на базі музею «Брама Гродська» (м. Люблін, Республіка Польща) та займалася дослідженням проблем культурної спадщини Польщі, України та Білорусії, а також проводила екскурсії на території зазначеного культурного осередку.
2016 р.
Магістранти кафедри Виноградова Анастасія та Дорошенко Ігор взяли участь у літньому стажуванні у Німеччині за програмою ZAV.
Студентка кафедри Венгрин Дар`я взяла участь у навчальній програмі «Study Tours to Poland» (Республіка Польща) та у літньому таборі за програмою «Work Camp» (Німеччина).
Студентки кафедри Марченко Альона та Кудінова Аліна взяли участь у програмі «Work and Travel» (США).