Список студентів


 СПИСОК

студентів кафедри соціально-економічної

географії і регіонознавства денного відділення

 

 1 курс

бакалаври

Спеціальність «Географія», освітня програма "Географія"

група ГЦ-12

  1. Борискіна Єлізавета Володимирівна
  2. Гавриленко Дмитро Володимирович
  3. Назарко Людмила Михайлівна Староста
  4. Демчук Микита Геннадійович К
  5. Кубарєва Таісія Сергіївна К
  6. Проць Яна Олександрівна К

 

 1 курс

бакалаври

Спеціальність «Географія»,

освітня програма "Географія рекреації та туризму»

група ГР-11

  1. Палій Олександра Русланівна
  2. Ушкварок Дар'я Олександрівна Староста
  3. Юрченко Яна Миколаївна
  4. Жирний Борис Володимирович К
  5. Іванова Єлизавета Юріївна К
  6. Кузінов В'ячеслав Іванович К
  7. Ліхолет Милана Анатоліївна К
  8. Льовіна Анастасія Андріївна К
  9. Сліпко Марина Миколаївна К

2 курс

бакалаври

Спеціальність «Науки про Землю»,

освітня програма "Географія»

група ГЦ-22

  1. Боричевська Аліна Володимирівна
  2. Владова Єлизавета Ігорівна
  3. Войтков Владислав Ігорович
  4. Глущенко Анастасія Юріївна
  5. Горохова Анастасія Костянтинівна
  6. Гурбанова Єльвіра Нураддінова
  7. Карпій Олександра Романівна
  8. Логвіненко Марія Олександрівна
  9. Лозова Ілона Петрівна
  10. Мухортова Катерина Юріївна
  11. Попов Ігор Вячеславович Староста
  12. Простіт Артем Анатолійович
  13. Філатов Владислав Михайлович
  14. Матюхова Вероніка Станіславівна К
  15. Ягмуров Шірали К Туркменістан

 

3 курс

бакалаври

Напрям підготовки "Географія»

група ГЦ-32

  1. Бичкова Анастасія Сергіївна Староста
  2. Бондаренко Владислав Ігорович
  3. Бринько Віталій Миколайович
  4. Голинський Гліб Леонідовіч
  5. Дрозд Вікторія Юріївна
  6. Каплін Андрій Олександровіч
  7. Катречко Аліна Віталіївна
  8. Квасова Марина Володимирівна
  9. Кореньков Руслан Сергійович
  10. Легеза Анна Андріївна
  11. Ливицький Іван Ігорович
  12. Матвійчук Катерина Миколаївна
  13. Ржавський Микита Олексійович
  14. Рожнова Сніжана Володимирівна
  15. Угрюмова Анна Володимирівна
  16. Акмурадова Селбі К Туркменістан
  17. Егембердієва Дурджан К Туркменістан
  18. Сайітмурадов Ташмухаммет К Туркменістан

4 курс

бакалаври

Напрям підготовки "Географія»

група ГЦ-42

  1. Боднарюк Олександр Іванович
  2. Вдосова Поліна Федорівна
  3. Венгрин Дар’я Володимирівна
  4. Деменко Ольга Олександрівна
  5. Дерелюк Михайло Віталійович
  6. Івченко Олександра Олексіївна
  7. Карасик Владислав Вадимович
  8. Кувічинська Вікторія Миколаївна
  9. Кузнецова Анастасія Романівна
  10. Кутовий Михайло Валерійович
  11. Марченко Альона Сергіївна Староста
  12. Мащенко Ганна Олегівна
  13. Павленко Ліна Анатоліївна
  14. Попович Ольга Вікторівна
  15. Різак Анастасія Танасіївна
  16. Свір Валентина Валерівна
  17. Серьогін Денис Сергійович
  18. Старостенко Дар’я Вікторівна
  19. Стефанов Євген Валерійович

5 курс

магістри

Спеціальність «Географія»,

освітня програма "Економічна та соціальна географія"

група ГЦ-52

  1. Литвиненко Анастасія Дмитрівна
  2. Овчаренко Гліб Олегович
  3. Перепелиця Вікторія Артурівна
  4. Паталашка Олександра Олександрівна
  5. Тесленко Олександр Олегович Староста
  6. Фролова Аліна Володимирівна
  7. Андрієвський Андрій Русланович К
  8. Петрачкова Валерія Станіславівна К
  9. Погуляй Владислав Леонідович К
  10. Свиридовський Микита Васильович К
  11. Троц Кирило Юрійович К
  12. Аллабердієва Хумай К Туркменістан
  13. Какишова Зохре К Турменістан

5 курс

магістри

Спеціальність «Географія»,

освітня програма "Географія рекреації і туризму"

група ГР-51

  1. Власенко Анастасія Євгенівна Староста
  2. Нємєц Ольга Русланівна
  3. Чехов Сергій Сергійович
  4. Чміль Ганна-Марія Олександрівна
  5. Шульга Марина Євгенівна
  6. Щукіна Юлія Олександрівна
  7. Сторчак Марина Сергіївна К

 

6 курс

магістри

Спеціальність «Науки про Землю»,

освітня програма "Економічна та соціальна географія"

група ГР-61

  1. Безрук Віктор Анатолійович
  2. Гаєвський Георгій Вікторович
  3. Журба Юлія Віталіївна Староста
  4. Квасова Аліса Сергіївна
  5. Коган Денис Юрійович
  6. Корольов Юрій Павлович
  7. Ноженко Вікторія Юріївна
  8. Огієнко Вікторія Сергіївна
  9. Пужайчереда Оксана Олександрівна
  10. Різник Нонна Володимірівна
  11. Солонина Анастасія Андріївна
  12. Ткаченко Надія Миколаївна
  13. Шендрик Наталія Сергіївна

 

6 курс

магістри

Спеціальність «Науки про Землю»,

освітня програма "Географія рекреації і туризму"

група ГР-61

1.Болотських Сергій Олександрович

2.Брежнєва Анна Костянтинівна

3.Лисенко Олександра Сергіївна

4.Косотухіна Злата Дмитрівна

5.Котенко Юлія Іванівна   староста

6. Пилипенко Ганна Юріївна

7.Пономаренко Валентина Віталіївна

8.Сліпченко Анастасія Євгеніївна

9.Стеблянко Олександр Сергійович

10.Фролова Юлія Володимирівна

 

СПИСОК

студентів кафедри соціально-економічної

географії і регіонознавства заочного відділення

 

група ГЦ-31

  1. Іванова Юлія Олександрівна
  2. Леонтєва Олена Анатоліївна
  3. Кононенкова-Лапко Юлія Віталіївна К
  4. Скрипка Анастасія Сергіївна К Відпустка

 

група ГЦ-41

  1. Аліфіренко Станислав Рафаелович
  2. Бенеря Микита Владиславович
  3. Гребіннік Валентина Сергіївна
  4. Самедов Мубаріз Газрат Огли

 

група ГЦ-51

  1. Михайленко Дарина Віталіївна
  2. Мішньов Дмитро Леонідович
  3. Середа Дар'я Олександрівна
  4. В'язанкіна Дар'я Євгенівна К
  5. Меметов Айдер Енверович К
  6. Рєпій Оксана Юріївна К
  7. Бабенко Євген Ігорович Академічна відпустка

 

група ГЦ-11

«Магістри»

  1. Бондаренко Антон Володимирович К
  2. Руденко Наталія Володимировна К
  3. Шара Вадим Володимирович К