Новини


25.12.2021
З Різдвом Христовим та Новим 2022 роком
23.12.2021
Відбувся захист кваліфікаційних робіт (спеціальність 014.07 «Середня освіта (географія)» освітньо-професійна програма «Географія, економіка та краєзнавчо-туристична робота»)

Вітаємо магістрів кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства, які навчалися за ОП «Географія, економіка та краєзнавчо-туристична робота», з успішним захистами кваліфікаційних робіт магістрів, що відбулися 21 грудня 2021 р. у дистанційному форматі! Дякуємо за корисні дослідження, інноваційні розробки та цікаві презентації! Бажаємо подальших творчих успіхів, професійних здобутків та кар’єрних звершень!

23.12.2021
Вітаємо Логвинову М.О. з успішним захистом доктора філософії
23.12.2021
На кафедрі відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів

20 грудня 2021 року на кафедрі соціально-економічної географії регіонознавства відбулися захисти кваліфікаційних робіт магістрів, які навчалися за ОП «Економічна та соціальна географія». Студенти продемонстрували цікаві дослідження та високі знання. Колектив кафедри вітає наших магістрів з успішним захистом! Бажаємо подальших успіхів та кар’єрних звершень!

30.11.2021
Вітаємо з днем народження
17.11.2021
Відбулася відкрита лекція доцента кафедри Кобиліна П.О.

15 листопада 2021 р. відбулася відкрита лекція доцента кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства, кандидата географічних наук Павла КОБИЛІНА на тему: «Суспільно-географічна характеристика Столичного суспільно-географічного району» для студентів групи ГЕ-42, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток» спеціальності 106 Географія. Павло Олексійович розповів студентам про особливості суспільно-географічного положення району, його природно-ресурсного потенціалу, […]

17.11.2021
Вітаємо з Міжнародним днем студента!
15.11.2021
Відбулась зустріч студентів з випускницею кафедри Венгрин Д.В.

15 листопада 2021 р. відбулася зустріч студентів з випускницею кафедри соціально-економічної географії 2019 р. Венгрин Дар’єю Володимирівною. Під час зустрічі Даша розповіла студентам розказала про своє студентське життя, можливості для студентів під час навчання в університеті, свою онлайн-платформу до підготовки до ЗНО, а також запросила студентів до співпраці до репетиторського центру, де вона працює.

06.11.2021
Студентка кафедри отримала Подяку від Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації

Студентку 4 курсу ОПП «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток», співробітника Навчального центру соціально-виховної та позаосвітньої діяльності Каразінського університету Ганну КАРАЙЧЕНЦЕВУ відзначено Листом подяки від Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації за креативність, відповідальність, вміння вирішувати проблеми в найкоротший термін та зацікавленість в результаті під час організації та проведення загальноуніверситетських заходів в рамках […]

06.11.2021
Студент кафедри – серед переможців 72-ої Спартакіади університету

Студент 4 курсу ОПП «Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток» Максим ПОШЕЛЮК здобув 2 місце для чоловічої команди факультету геології, географії, рекреації і туризму на 72й студентській Спартакіаді Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у змаганнях із шашок. Вітаємо Максима, пишаємося здобутками та бажаємо нових досягнень!