Академічна мобільність студентів


2018

Протягом весіннього семестру 2017-2018 н.р. студенти 5 курсу кафедри Щукіна Юлія, Нємєц Ольга, Овчаренко Гліб, Чехов Сергій проходили навчання в Університеті Орадя (Румунія) за програмою академічної мобільності Erasmus+.

2017

Протягом осіннього семестру 2017-2018 н.р. студентка 6 курсу кафедри Пужайчереда Оксана проходила навчання в Університеті Жирони (Іспанія) за програмою академічної мобільності Erasmus+.

2017 год

Студент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства спеціалізації «Географія рекреації і туризму» Дорошенко Ігор проходив фахове стажування у Німеччині на базі меморіального комплексу «Бухенвальд», де займався проведенням ознайомчих екскурсій для відвідувачів, обробкою історичної документації, питаннями відновлення та реставрації музейного комплексу, а також приймає участь у семінарах щодо проблем культурно-історичної спадщини на території Німеччини.

Студентка кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Анастасія Виноградова, приймала участь в річному освітньому проекті, який проходив на базі музею «Брама Гродська» (м. Люблін, Республіка Польща) та займалася дослідженням проблем культурної спадщини Польщі, України та Білорусії, а також проводила екскурсії на території зазначеного культурного осередку.

2016 рік

Магістранти кафедри Виноградова Анастасія та Дорошенко Ігор взяли участь у літньому стажуванні у Німеччині за програмою ZAV.

Студентка кафедри Венгрин Дар`я взяла участь у навчальній програмі «Study Tours to Poland» (Республіка Польща) та у літньому таборі за програмою «Work Camp» (Німеччина).

Студентки кафедри Марченко Альона та Кудінова Аліна взяли участь у програмі «Work and Travel» (США).