Академічна мобільність студентів


2020 р.

Протягом весняного семестру 2019-2020 н.р. студентка кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Ушкварок Дар’я а проходив навчання на факультеті туризму Університету Жирони (Іспанія) за програмою Ерасмус+.

У весняному семестрі 2019-2020 н.р. студент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Козак Владислав проходив навчання на факультеті природничих наук та здоров`я у Талліннському університеті (Естонія) за програмою Ерасмус+.

2019 р.

Протягом весняного семестру 2018-2019 н.р. студентка-магістрантка кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Венгрин Дар’я а навчалася на факультеті туризму Університету Жирони (Іспанія) за програмою Ерасмус+.

У весняному семестрі 2018-2019 н.р. дві студентки-магістрантки кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Кузнецова Анастасія та Ольга Попович навчалися на факультеті природничих наук та здоров`я у Талліннському університеті (Естонія) за програмою Ерасмус+.

 

2018 р.

Протягом весіннього семестру 2017-2018 н.р. студенти 5 курсу кафедри Щукіна Юлія, Нємєц Ольга, Овчаренко Гліб, Чехов Сергій проходили навчання в Університеті Орадя (Румунія) за програмою академічної мобільності Erasmus+.

2017 р.

Протягом осіннього семестру 2017-2018 н.р. студентка 6 курсу кафедри Пужайчереда Оксана проходила навчання в Університеті Жирони (Іспанія) за програмою академічної мобільності Erasmus+.

Студент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства спеціалізації «Географія рекреації і туризму» Дорошенко Ігор проходив фахове стажування у Німеччині на базі меморіального комплексу «Бухенвальд», де займався проведенням ознайомчих екскурсій для відвідувачів, обробкою історичної документації, питаннями відновлення та реставрації музейного комплексу, а також приймає участь у семінарах щодо проблем культурно-історичної спадщини на території Німеччини.

Студентка кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Анастасія Виноградова, приймала участь в річному освітньому проекті, який проходив на базі музею «Брама Гродська» (м. Люблін, Республіка Польща) та займалася дослідженням проблем культурної спадщини Польщі, України та Білорусії, а також проводила екскурсії на території зазначеного культурного осередку.

2016 р.

Магістранти кафедри Виноградова Анастасія та Дорошенко Ігор взяли участь у літньому стажуванні у Німеччині за програмою ZAV.

Студентка кафедри Венгрин Дар`я взяла участь у навчальній програмі «Study Tours to Poland» (Республіка Польща) та у літньому таборі за програмою «Work Camp» (Німеччина).

Студентки кафедри Марченко Альона та Кудінова Аліна взяли участь у програмі «Work and Travel» (США).