Довузівська підготовка абітурієнтів


Кафедра соціально-економічної географії і регіонознавства імені Костянтина Нємця проводить підготовчі курси з географії для абітурієнтів, які в наступному році будуть подавати документи до вступу на факультет геології, географії, рекреації і туризму. Даним процесом керує Центр довузівської освіти Харківського національно університету імені В.Н. Каразіна. Викладачем на підготовчих курсах працює доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Юрій Іванович Кандиба.

Слухачами підготовчих курсів є учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та переважно Харківського району. Щорічно на підготовчих курсах навчаються понад 60 осіб. Заняття проходять у форму лекцій та практичних робіт згідно з програмою для підготовки до ЗНО з географії. Підготовка проводиться за програмою з географії, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Підготовчі курси забезпечують якісну підготовку за напрямом «Географія» та психологічну адаптацію майбутніх вступників до університету. Традиційно слухачі курсів стають студентами нашого факультету, кафедри.

Початок занять – по мірі комплектування груп, заняття проводяться у дистанційному режимі на платформі Google Meet та за допомогою месенджеру Telegram на базі ХНУ імені В.Н.Каразіна.

Додаткова інформація за тел. (057) 707-52-70, (057) 707-55-26, e-mail: cdo@karazin.ua