RSS Feed

17.02.2020

Студентки кафедри взяли участь у профорієнтаційні роботі у рамках тематичного інтерактиву до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці

11 лютого 2020 року студентки ІІ курсу ОП Економічна, соціальна географія та регіональний розвиток Ганна Карайченцева та Валерія Міренкова взяли участь у профорієнтаційній роботі у рамках тематичного мотиваційного інтерактиву до Міжнародного дня жінок та дівчат у науці, який був організований Центром гендерної культури https://www.genderculturecentre.org/category/news/ для школярок Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №73.

Ганна та Валерія мають не лише високі успіхи у навчанні, а також активну життєву позицію та беруть участь у студентському самоврядування: Ганна очолює профспілкову організацію ФГГРТ, Валерія є секретарем Студентського наукового товариства ФГГРТ.

Під час тематичного мотиваційного інтерактиву Ганна та Валерія поділилися власним досвідом та думками щодо місця жінки у суспільстві та науці, можливостей самореалізації в Каразінському Університеті, важливості свідомого вибору життєвого шляху. Разом із іншими учасницями заходу взяли участь в онлайн-квізі «Нобеліантки».