RSS Feed

28.11.2019

Профорієнтаційна зустріч

27 листопада 2019 року студенти кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства відвідали Головне управління статистики у Харківській області.

Зустріч відбулась у рамках запланованих заходів «Тижня кар’єри». Спілкування потенційних роботодавців та студентів-географів розпочав заступник начальника голови Головного управління статистики у Харківській області Ігор Григорович Наумов, який розповів про основні напрямки роботи ОблСтату.

Цікавим є той факт, що Ігор Григорович з шкільних років цікавиться географією і неодноразово брав участь у Всеукраїнських географічних олімпіадах. Він є випускником нашого університету. Отже, студенти-географи з інтересом слухали його.

Завідувач відділу комунікацій із користувачами та громадськістю Ольга Анатоліївна Непочатова детально розповіла студентам про особливості роботи працівників Головного управління статистики у Харківській області та відповіла на їх запитання. Крім того, вона звернула увагу присутніх на можливості майбутнього працевлаштування до ОблСтату.

Отже, зустріч з потенційними роботодавцями пройшла достатньо продуктивно. Крім того представник кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства доцент Вірченко П. А. передав письмову подяку від ректора університету професора В. С. Бакірова й домовився про наступну зустріч з представниками Головного управління статистики у Харківській області. Про свою зацікавленість у подальшій співпраці сказали й представники ОблСтату.