\
Russian (CIS)English (United Kingdom)
Пошук на сайті
Новини
Статистика відвідувань
На даний момент 88 гостей на сайті

У 2015 році за високі досягнення у роботі докторанта, доцента кафедри Сегіду К. Ю. відзначено Премією імені В. Н. Каразіна ІІІ ступеня, професор кафедри Нємець К. А. отримав почесне звання Залуженого  професора ХНУ імені В.  Н. Каразіна. 

У 2016 році докторант, доцент кафедри Сегіда К. Ю. отримала стипендію Кабінету  Міністрів  України для молодих учених. На ХVІ виставці-конкурсі навчальної літератури рукопис навчального посібника Кострікова С. В., Сегіди К. Ю. «Теоретична і прикладна геоінформатика»  одержав  перемогу та фінансування видання.

За підсумками 2015 року група ГЦ-22 (куратор Телебєнєва Є. Ю.) посіла перше місце у конкурсі на кращу студентську групу ХНУ імені В. Н.   Каразіна.

Під керівництвом проф. Нємця К. А. підготовлено переможця Всеукраїнського конкурсу наукових студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук напряму «географічні науки», який проводився відповідно  до  наказу МОН України з  географії  (студентка 5 курсу  Суптело О., І місце). Під керівництвом доц. Вірченко П. А. підготовлено переможця Всеукраїнський  студентській  олімпіаді  з  географії  (студентка  5   курсу Логвинова  М., ІІ місце). Під керівництвом доц. Сегіди К. Ю. підготовлено переможця Регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих наук (студентка 4 курсу Ткаченко Н., ІІІ  місце).

Аспірант кафедри Мазурова А. перемогла у конкурсі на участь у навчальній програмі для молоді «Youth discover inclusion», який проходив 17-23 вересня 2015 року у м. Нітра  (Словаччина). Докторант кафедри, доцент Сегіда К.Ю. та аспірант Мазурова А. взяли участь у 6 Міжнародній конференції географів посткомуністичних країн: 25 років урбаністичних змін,  яка проходила 21-25 вересня 2015 року м. Прага   (Чехія). Аспіранти кафедри Соколенко Г. та Мазурова А. взяли участь у міжнародному форумі «Nantes Creative Generations Forum», який проходив 28-31 жовтня 2015 року м. Нант  (Франція). Аспірант кафедри Чуєв О. взяв участь у навчальній програмі «My job – my passion»,  яка проходила у Республіці Польща. Аспіранти кафедри Соколенко Г. та Мазурова А. взяли участь у роботі навчального літнього табору «Free open camp», який проходив у Одеській області. Магістранти кафедри Виноградова А. та Дорошенко І. взяли участь у літньому стажуванні у Німеччині  за програмою  ZAV. 

Студентка 2 курсу Венгрин Д. взяла участь у навчальній програмі «Study Tours to Poland» (Республіка Польща) та у літньому таборі за програмою «Work Camp» (Німеччина).

Студентка 2 курсу Марченко А. та 3 курсу – Кудінова А. взяли участь у програмі «Work and  Travel» (США).

 

Аспірант кафедри Кравченко К.О. та інженер кафедри Міхно  А.  взяли участь  у  молодіжному  географічному   заході  «Гео-форум»,  який  проходив  у м. Одеса.

 

 
Чи подобається Вам наш сайт?
Чи подобається Вам наш сайт?
 
Друга іноземна мова
Яку іноземну мову Ви хотіли би вивчати під час навчання на кафедрі?
 
Практики кафедри
Практика якого курсу запам'яталася Вам найбільше?