\
Russian (CIS)English (United Kingdom)
Пошук на сайті
Новини
Статистика відвідувань
На даний момент 91 гостей на сайті

         Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна  оголошує  прийом  на  підготовку  фахівців  з  вищою  освітою  за рівнями вищої освіти, спеціальністю 103 "Науки про Землю" освітніми програмами, формами навчання відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу.  

          До  Університету  приймаються  громадяни  України,  іноземці, а також  особи  без  громадянства,  які  проживають  на  території  України  на законних  підставах,  мають  відповідний  освітній  рівень та виявили бажання здобути вищу освіту. Прийом  до  Університету  на  всі  рівні вищої освіти здійснюється за конкурсом незалежно від джерел фінансування навчання.

  

        Порядок  роботи  приймальної  комісії:  

 Прийом документів на перший курс розпочинається:

на денну форму навчання — 11 липня;

на заочну форму навчання — 11 липня.

 

Прийом документів на перший курс закінчується:

денна форма навчання — 24 липня;

заочна форма навчання — 9 серпня.

 

Графік роботи Приймальної комісії:

12 липня – 26 липня:

понеділок–п’ятниця — з 10:00 до 16:00 (20 та 26 липня — до 18:00);

субота — з 10:00 до 15:00;

неділя — вихідний.

28 липня – 12 серпня:

понеділок–субота — з 10:00 до 15:00 (5 серпня — до 18:00);

неділя — вихідний.

13–23 серпня:

понеділок–п’ятниця — з 10:00 до 15:00;

субота та неділя — вихідні.

  

        У  разі необхідності приймальна комісія може прийняти рішення про зміну графіка її роботи, яке буде оприлюднене на  інформаційних стендах приймальної комісії та на веб-сайті Університету. 

    Документи до вступу:

 

1. Заява 

2. Документ державного зразка про повну загальну середню освіту та його додаток (оригінал та їх копії); 

3Cертифікат (сертифікати) Українського центру оцінювання якості освіти з наведених предметів (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).

4. Паспорт та копія перших сторінок і сторінки реєстрації місця проживання; 

5. Ідентифікаційний код (оригінал та його копія); 

6. Медична довідка за формою 086; 

7. Шість фотокарток 3х4; 

8. Чотири конверти 

9. Військовий квиток або приписне свідоцтво (для юнаків).

 

Перелік конкурсних предметів   

у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти   

(для здобуття рівня вищої освіти бакалавра) 

-         українська мова та література (100 балів)

-         історія України (100 балів)

-         географія або іноземна мова (на вибір) (100 балів)

 

Для вступу на навчання для здобуття рівня вищої освіти бакалавр з напряму підготовки – 6.040104 Географія на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст здаються фахове випробування з географії, додаткове фахове виробування із загальної географії.  

 Для вступу на навчання для здобуття рівня вищої освіти магістра з освітньої програми «Економічна та соціальна географія» спеціальності 103 Науки про Землю здаються фаховий екзамен з економічної та соціальної географії,  вступний екзамен з іноземної мови. Додатковий фаховий екзамен з географії складається абітурієнтами, які не мають диплома бакалавра географії.

 

Для вступу на навчання для здобуття рівня вищої освіти магістра з освітньої програми «Географія рекреації та туризму» спеціальності 103 Науки про Землю здаються фаховий екзамен з географії рекреації та туризму, вступний екзамен з іноземної мови. Додатковий фаховий екзамен з географії складається абітурієнтами, які не мають диплома бакалавра географії.

 

Правила прийому до Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна у 2016 році

Програма вступного екзамену з географії для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» спеціальності 103 «Науки про Землю»

Приклад завдань вступного екзамену з географії для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» спеціальності 103 «Науки про Землю» у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна 

Критерії оцінювання тестових завдань вступного екзамену з географії для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» спеціальності 103 «Науки про Землю»

Програма фахового екзамену з географії рекреації та туризму для здобуття рівня вищої освіти «магістр» спеціальності 103 «Науки про Землю» (освітня програма «Географія рекреації та туризму»)

Приклад завдань фахового екзамену з географії рекреації та туризму для здобуття рівня вищої освіти «магістр» спеціальності 103 «Науки про Землю» (освітня програма «Географія рекреації та туризму») у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна

Критерії оцінювання тестових завдань фахового екзамену з географії рекреації та туризму для здобуття ступеня вищої освіти «магістр» спеціальності 103 «Науки про Землю» (освітня програма «Географія рекреації та туризму»)

Програма фахового екзамену з економічної та соціальної географії для здобуття рівня вищої освіти «магістр» спеціальності 103 «Науки про Землю» (освітня програма «Економічна та соціальна географія»)

Приклад завдань фахового екзамену з економічної та соціальної географії для здобуття рівня вищої освіти «магістр» спеціальності 103 «Науки про Землю»(освітня програма «Економічна та соціальна географія») у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна

Критерії оцінювання тестових завдань фахового екзамену з економічної та соціальної географії для здобуття ступеня вищої освіти «магістр» спеціальності 103 «Науки про Землю» (освітня програма «Економічна та соціальна географія»)

          

 
Чи подобається Вам наш сайт?
Чи подобається Вам наш сайт?
 
Друга іноземна мова
Яку іноземну мову Ви хотіли би вивчати під час навчання на кафедрі?
 
Практики кафедри
Практика якого курсу запам'яталася Вам найбільше?