RSS Feed

18.04.2018

Інформація про заповнення Декларацій про вибір лікаря з первинної медичної допомоги

З 1 січня 2018 року в Україні вступила в дію медична реформа, відповідно до якої КОЖЕН українець має укласти Декларацію про вибір лікаря з первинної медичної допомоги із сімейним лікарем (терапевтом, педіатром) для того, щоб БЕЗКОШТОВНО отримувати медичну допомогу. У разі, якщо особа НЕ УКЛАЛА ДЕКЛАРАЦІЮ з лікарем про медичну допомогу вона зможе отримати її ЛИШЕ НА ПЛАТНІЙ ОСНОВІ.

Декларація - це форма заяви, якою пацієнт повідомляє, що обрав саме цього лікаря і цей заклад.

З 1 квітня 2018 р. стартувала компанія з вибору лікаря з надання первинної допомоги, під час якої пацієнти підписуватимуть Декларації з обраними лікарями. Кожен лікар матиме обмежену кількість пацієнтів. Громадянин України може обрати для себе будь-якого лікаря, незалежно від місця реєстрації чи проживання. Декларація про вибір лікаря первинної медичної допомоги повідомляє державу, що конкретний лікар буде отримувати гроші за ведення конкретного пацієнта.

Підписання декларації – безоплатне. Для того, щоб замінити лікаря, пацієнт повинен підписати декларацію з іншим лікарем.

Персональні дані пацієнтів збираються з їх письмової згоди, така згода включена у форму Декларації, і вони захищені належним чином.

 

Шановні студенти!
Для того, щоб уникнути ситуації, коли Ви зможете отримувати ЛИШЕ ПЛАТНУ медичну допомогу, рекомендуємо Вам у термін до 01.06.2018 р. укласти Декларацію з лікарями  Харківської міської студентської лікарні,
які працюють в медичному пункті університету
(2 поверх, хімічна сторона головного корпусу)
з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 16:30.
При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код, або їх копії.

 

Презентація