Ласкаво просимо на офіційний web-сайт кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ

 

Кафедра соціально-економічної географії і регіонознавства щиро вітає першокурсників зі вступом до університету та бажає наснаги та натхнення у навчальній та науковій діяльності!

Цього року до студенства кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства долучились талановиті та енергійні першокурсники з різних куточків України. Їх інтереси охоплюють не тільки наукову діяльність, а і спортивні змагання, різноманітні співочі напрями, хенд-мейд та інше.

З першого дня на кафедрі першокурсники з головою поринули у цікаве студентське життя і не тільки відвідали заняття, а і взяли участь у Посвяті у першокурсники, випуску стінгазети кафедри, зустрічах з викладачами, познайомились з науковою, методичною та організаційною роботою на кафедрі.

 

 

 

До уваги абітурієнтів!

Освітні програми бакалавріату

«Географія рекреації та туризму» та «Географія»

у спеціальності «Географія»

 

Кафедра соціально-економічної географії і регіонознавства факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна оголошує набір за освітніми програмами:

– «Географія», «Географія рекреації та туризму» за освітнім рівнем бакалавра;

– «Економічна та соціальна географія», «Географія рекреації та туризму» за освітнім рівнем магістра.

 

Перелік конкурсних предметів:

-      Іноземна мова або Географія

-      Історія України

-      Українська мова та література

 

Контактна інформація

Адреса: майдан Свободи, 4, ауд. 3-62, кафедра соціально-економічної географії і регіонознавства

тел.: +38 (057) 707-52-74

е-mail:  soc-econom-region@karazin.ua