Телебєнєва Євгенія Юріївна


Телебєнєва Євгенія Юріївна - кандидат географічних наук, завідувач навчально-дослідницької лабораторії регіональних суспільно-географічних досліджень, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Народилася 16 січня 1990 року у м. Кіровськ Луганської області. У 2007 році вступила до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна на геолого-географічний факультет, який у 2012 році закінчила з відзнакою та здобула кваліфікацію магістра економічної та соціальної географії. У 2012 році вступила до аспірантури на кафедру соціально-економічної географії і регіонознавства.  З 2013 року працює старшим викладачем кафедри за сумісництвом. У 2015 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Суспільно-географічні особливості соціально-економічного розвитку регіону (на прикладі Харківської області).

 

Викладає навчальні курси:

Науковий семінар

Туристсько-рекреаційні ресурси світу

Географія Харківської області з основами регіонознавства

Географія промислових комплексів

Географія світового господарства

Навчальна природничо-наукова практика (бакалаври)

Асистентська практика (магістри)

Науково-дослідницька практика (магістри)

 

Наукові інтереси: географія промисловості, соціально-економічний розвиток регіонів, географія Харківської області, рекреаційна географія.

Профіль в Google Scholar

Profile in ResearchGate

Profile in ORCID

 

Контактний телефон: +38 (057) 707-52-74

E-mail: telebenevaev@gmail.com, eugene.telebeneva@karazin.ua

 

Поштова адреса: 61022 м. Харків, пл. Свободи, 4, ауд. 3-62