Вірченко Павло Анатолійович


Вірченко Павло Анатолійович - кандидат географічних наук, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, відмінник освіти України.

Народився 13 вересня 1969 року у м. Кремінна Луганської області. У 1990 році закінчив природничий факультет Луганського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, а у 2006 році – магістратуру цього ж університету за спеціальністю «географ, викладач географії». До 2006 року працював учителем географії Кремінської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Луганської області. У 2006 році став переможцем обласного конкурсу «Учитель року» у номінації «Географія» та переможцем обласного суперфіналу конкурсу професійної майстерності «Учитель року-2006». З 2006 року – аспірант кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та за сумісництвом – старший викладач ціє ж кафедри. У 2010 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 11.00.02 «Економічна та соціальна географія» на тему: «Просторова організація системи освіти регіону (на прикладі Харківської області)». Працює на посаді доцента кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства. Нагороджений нагрудним знаком Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Відмінник освіти», грамотами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та обласного управління освіти і науки Луганської обласної адміністрації.

 

Викладає навчальні курси:

Економічна і соціальна географія України

Семінар з регіональної економічної і соціальної географії

Географічне країнознавство

Регіональна економічна і соціальна географія

Суспільно-географічна регіоналістика України

Навчальна професійно-орієнтована практика

Асистентська практика

Педагогічна практика

 

Наукові інтереси: географія освіти, економічна і соціальна географія України та світу, географія транспорту, географія туризму.

Профіль в Google Scholar

Профіль в ResearchGate

Профіль в ORCID

 

Робочий телефон: +38 (057) 705-40-64, +38 (057) 707-52-74

E-mailjapasha@ukr.net, pavlo.virchenko@karazin.ua

 

Поштова адреса: 61022 м. Харків, пл. Свободи, 4, ауд. 3-62