Барило Ірина МиколаївнаБарило Ірина Миколаївна
– кандидат географічних наук, молодший науковий співробітник, старший викладач кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Народилася 16 липня 1991 року у с. Ковалі Хорольського району Полтавської області. З 2008 року навчалася на геолого-географічному факультеті Харківського університету імені В.Н. Каразіна, який у 2013 році закінчила з відзнакою та здобула кваліфікацію магістра економічної та соціальної географії. У 2013 році вступила до аспірантури кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства геолого-географічного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. У 2016 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 11.00.02 «Економічна та соціальна географія» на тему: «Геодемографічний розвиток Полтавської області». В 2017 році отримала диплом кандидата географічних наук.

 

Викладає навчальні курси:

Географія населення з основами демографії

Основи соціальної географії

Районне планування

Рекреалогія

 

Наукові інтереси: геодемографія, геоурбаністика, соціально-економічна географія України та світу, регіонознавство, ринок туристичних послуг.

Профіль в Google Scholar

 

Е-mail: irina.barilo16@gmail.com

Котактний телефон: +38 (057) 707-52-74

 

Поштова адреса: 61022 м. Харків, пл. Свободи, 4, ауд. 3-62